AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nebrzděný přepravník motocyklů MOTO PV
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Nebrzděný přepravník motocyklů MOTO PV
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Unser Preis ohne MwSt.: 15 200 CZK | |
| 18 392 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Nebrzděný přepravník jednoho až dvou motocyklů (při rozměru 2110 x 1550mm). Přívěs má nízkou provozní hmotností. Pneu 10" nebo 13", nájezd, náprava AL-KO SRN, žárově zinkovaný rám, 1x pojezdový plech s obloukem, 1x nájezd, konstrukční rychlost 130km/hod, masivní jeklová oj, kotvící úchyty. Možnost provedení 130km/h
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | neu |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 750 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 105 kg |
| Nutzgewicht: | 645 kg |
| Länge der Ladefläche: | 2000 mm |
| Breite der Ladefläche: | 950 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige nicht/keine |
| Bremsen: | Ungebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder seitwärts |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 10'' |
| Plane: | ohne Plane |
| doplňky přívěsu PV | cena bez DPH | cena včetně DPH |
| opěrné kolečko vč. držáku | 785 Kč | 950 Kč |
| reling 10cm | 1250 Kč | 1513 Kč |
| rezervní kolo vč. držáku | 2900 Kč | 3510 Kč |
| zesílená náprava na 1300kg (+10kg) | 2800 Kč | 3388 Kč |
| zesílená tažná spojka na 1400kg | 250 Kč | 303 Kč |
| přední otevírací čelo* | 950 Kč | 1150 Kč |
| plachta - přetahovací* | 2060 Kč | 2493 Kč |
| plachta - 80cm* | 7290 Kč | 8821 Kč |
| plachta - 120cm* | 8500 Kč | 10285 Kč |
| plachta - 150cm* | 9350 Kč | 11314 Kč |
* nelze u přepravníků motorek
Weitere Suchergebnisse
Nebrzděný sklopný přívěsný vozík SPC 750kg 2,57x1,30/0,35
Abmessungen: 2570x1300
Nutzgewicht: 495 kg
Nebrzděný podvozek pod hasičskou skříň PS 12, VA 750kg...
Abmessungen: 2060x1270
Nutzgewicht: 324 kg






































