AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazarový nákladní přívěs DN 3,0T B2 5,75x2,47/1,70
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Bazarový nákladní přívěs DN 3,0T B2 5,75x2,47/1,70
| Unser Preis ohne MwSt.: 179 000 CZK | |
| 216 590 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Bazarový dvouonápravový nákladní přívěs s konstrukcí, plachtou a shrnávacími boky v zánovním stavu (najeto cca 1 000km). Přívěs lze použít pro mezinárodní dopravu (16 europalet), převoz automobilů nebo jako pojízdnou dílnu. Žárově zinkovaný robustní rám s velkým počtem pevnostních podlahových příček pod podlahou tvoří velkou životnost. Přívěs je vybaven hliníkovými eloxovanými bočnicemi výšky 350 mm - možnost demontáže, rozšířené rohové sloupky, plachta bílá lakovaná - 1700 mm ložná výška, přední čelo pevné, zadní otevírací a odnímatelné. Napínání plachty ráčnou.
Přívěs je ve výborném stavu po celkové prohlídce a servisu - seřízení brzdového systému. STK platná, záruka 6 měsíců.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | gebraucht |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 3000 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 1195 kg |
| Nutzgewicht: | 1805 kg |
| Länge der Ladefläche: | 5750 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2470 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Baujahr: | 2025 |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 14" |
| Bordwand-Material: | alu |
| Ladenflächenhöhe innen: | 1700 mm |
| Plane: | mit Plane |
- značkové německé nápravy a brzdný systém KNOTT SRN
- žárově zinkovaný robustní rám
- pevnostní příčky pod podlahou
- spojení koule ISO 50mm - spodní závěs cca. 430mm
- lze i spojení pro oko čep
- ložná plocha - cca 780 mm
- zesílené podpěrné kolečko automat
- zakládací klíny
- kola 195R14C (stav 4x95%)
- rezervní kolo včetně držáku
- 2x podpěrná noha heverovací
- obvodový M-profil pro kotvící třmeny
- podlaha voduvzdorná protiskluzová deska - tl. 15mm
- ALU eloxované bočnice 350 mm, výklopné, možnost demontáže
- PROFI uzávěry bočnic
- shrnovací boky L+P
- napínání plachty ráčnou
- ložná výška 1700 mm
- plachta bílá lakovaná - možnost dodatečného polepu
- výklopné středové sloupky
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem
- provedení 130km/hod
- ryze český výrobek






































