AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazarový nákladní přívěs DN 2,7T B2 5,75x2,10/1,73
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Bazarový nákladní přívěs DN 2,7T B2 5,75x2,10/1,73
| Unser Preis ohne MwSt.: 189 000 CZK | |
| 228 690 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Bazarový dvouonápravový nákladní přívěs s konstrukcí, plachtou a shrnávacími boky v zánovním stavu (najeto do 2 000km). Přívěs lze použít pro mezinárodní dopravu (8 europalet), převoz automobilů nebo jako pojízdnou dílnu. Žárově zinkovaný robustní rám s vysokým počtem pevnostních podlahových příček pod podlahou tvoří velkou životnost. Přívěs je vybaven hliníkovými eloxovanými bočnicemi výšky 350 mm - možnost demontáže, rozšířené rohové sloupky, výklopné středové sloupky, plachta bílá lakovaná - cca 1730 mm ložná výška, přední čelo pevné, zadní otevírací a odnímatelné. Napínání plachty ráčnou.
Přívěs je ve výborném stavu po celkové prohlídce a servisu - seřízení brzdového systému. STK platná, záruka 6 měsíců.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | gebraucht |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 2700 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 1060 kg |
| Nutzgewicht: | 1640 kg |
| Länge der Ladefläche: | 5750 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2100 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Baujahr: | 2023 |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 13" |
| Bordwand-Material: | alu |
| Ladenflächenhöhe innen: | 1730 mm |
| Plane: | mit Plane |
- značkové německé nápravy a brzdný systém KNOTT SRN
- žárově zinkovaný robustní rám
- pevnostní příčky pod podlahou
- spojení koule ISO 50mm - spodní závěs cca 430mm
- lze i spojení pro oko čep
- ložná plocha - cca 700 mm
- zesílené podpěrné kolečko automat
- zakládací klíny
- kola 165R13C (stav 4x95%)
- rezervní kolo včetně držáku
- 2x podpěrná noha heverovací
- klika k heverovacím nouhoum
- obvodový M-profil pro kotvící třmeny
- podlaha voduvzdorná protiskluzová deska - tl. 15mm
- ALU eloxované bočnice 350 mm, výklopné, možnost demontáže
- PROFI uzávěry bočnic
- shrnovací boky L+P
- napínání plachty ráčnou
- ložná výška cca 1730 mm
- plachta bílá lakovaná - možnost dodatečného polepu
- výklopné středové sloupky
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem
- provedení 130km/hod
- ryze český výrobek






































