AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Levný bazarový bržděný přívěsný vozík
Největší výběr přívěsů v České republice!
Jednonápravový brzděný přívěsný vozík - bazar ZV 26 B1POČ RE SK 2,51/1,26/0,35
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 24 750 CZK | |
| 29 948 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Jednonápravový brzděný sklopný nákladní přívěs s konstrukční hmotností 1300kg, pro převoz 3ks europalet, výborné jízdní vlastnosti, zesílený žárově zinkovaný rám. Přívěs je ve výborném technickém stavu, celkové kontrole a seřízení brzd, záruka 6 měsíců, STK do 11/2015. Možnost prodeje na splátky s odpočtem 21% DPH a bez doložení příjmů. Pro podnikatelské subjekty akontace 20% tj. 4.950,-Kč, splátky 825,-Kč. Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 1300 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 223 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1077 kg |
| Délka ložné plochy: | 2510 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1260 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h |
| ŘP skupiny E: * | nepotřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2011 |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2011 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | překližka šedá |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 350 mm |
| Plachta: | bez plachty |
kola 13" 2x 100%, zadní i přední otevírací čelo, obvodový zpevňující rám nad bočnicemi, příprava pro naviják, podpěrné kolečko, zakládací klíny, náprava SRN AL-KO, oj ve tvaru V, spodní rám pod podlahou, přídavné stabilizační tlumiče, rychlost 100km 8ks kotvících misek v podlaze. V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením na nového majitele ve výši 1700 Kč bez DPH.






































