AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Ersatzteile
Přívěsné klouby, tažná oka, tažné koule, příslušenství
Přívěsné klouby pro nebrzděné přívěsy
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
Suche Anhänger
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
< Návrat zpět seznam náhradních dílů
Wir erwarten
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
| Unser Preis ohne MwSt.: 1 982 CZK | |
| 2 398 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuálně není na skladem
Pondělí-Pátek
8-17hod
Rufen Sie an774 004 618, 775 606 022
377 829 094
Nähere Beschreibung
| Výrobce: | WINTERHOFF |
|---|---|
| maximální hmotnost přívěsu: | 2000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 100 kg |
| hodnota D/Dc: | 18,5 kN |
| pro kouli o průměru: | 50 mm |
| materiál: | litina |
| otvory pro uchycení horizontálně: | ne |
| otvory pro uchycení vertikálně: | ano |
| otvory pro uchycení do kříže: | ne |
| otvory pro šrouby: | M12 |
| homologace: | E1 55R-2251 |
| zámek součástí dodávky: | ne |
| montáž na trubku | 70 mm |
| pro přívěsy: | nebrzděné |
tažná spojka určená pro přívěsy s V ojí - náhrada za
Winterhoff EM 150 R-G, 1500 kg, 70 mm
Rozteč montážních otvorů je 90 mm.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.







































